Stół to podstawa.

Mebella jest firmą rodzinną, która od 15 lat zajmuje się produkcją stołów do kawiarni i restauracji oraz innych miejsc na szeroko pojęty rynek kontraktowy.

Są to podstawy i blaty, z których kompletuje się dowolną konfigurację stolika kawiarnianego, barowego i in. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i nowoczesnemu parkowi maszynowemu dostarczamy podstawy i blaty stołów firmom m.in. z Singapuru, Czech, USA.

W relacji z Klientami cenimy sobie zaufanie i najwyższą jakość. Grono naszych stałych Klientów ciągle się powiększa.

gallery-1

blog-006

Podstawy ze stali i żeliwa.

Profesjonalizm
Używamy zaawansowanych technologii cięcia laserowego do precyzyjnego przygotowania blach obciążnikowych i pokryw nierdzewnych. Używamy stali nierdzewnych, austenitycznych, chromo – niklowych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Własna produkcja
Posiadamy własne modele odlewnicze, ulokowane w polskich odlewniach, z których odlewane są bazy, kolumny żeliwne i elementy łączące.

Jakość
Kolumny posiadają zabezpieczenia przeciw obracaniu się blatów. Stopek regulacyjno-poziomujących używamy jako standard produkcyjny. W produkcji kolumn wykorzystujemy profile o grubości ścian 2mm, co stanowi o ich podwyższonej wytrzymałości. Kolumny drewniane wykonujemy z litego drewna bukowego.

Elastyczność
Oferujemy podstawy niestandardowe na specjalne zamówienia. Podstawy lakierujemy metodą proszkową, wg wzornika RAL.

banner

Blaty.

Jakość przede wszystkim.
Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy do produkcji blatów, m.in. centrum obróbcze CNC, prasę. Używamy materiałów drewnopochodnych i laminatów z wysokiej półki jakościowej. Podążamy za trendami mody meblarskiej.

Jesteśmy godni zaufania.
Utrzymujemy w magazynie kolekcję płyt meblowych i laminatów. Dotrzymujemy terminów. Oferujemy blaty niestandardowe na specjale zamówienia.

gallery-1

blog-006

Rodzinna, polska firma – na rynku od 1991 roku.

MebellaTeam