Mebella

Rodzinna, polska firma – na rynku od 1991 roku.

Podstawy ze stali
i żeliwa
Profesjonalizm
Używamy zaawansowanych technologii cięcia laserowego do precyzyjnego przygotowania blach obciążnikowych i pokryw nierdzewnych. Używamy stali nierdzewnych, austenitycznych, chromo – niklowych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością.
Własna produkcja
Posiadamy własne modele odlewnicze, ulokowane w polskich odlewniach, z których odlewane są bazy, kolumny żeliwne i elementy łączące.
Jakość
Kolumny posiadają zabezpieczenia przeciw obracaniu się blatów. Stopek regulacyjno-poziomujących używamy jako standard produkcyjny. W produkcji kolumn wykorzystujemy profile o grubości ścian 2mm, co stanowi o ich podwyższonej wytrzymałości. Kolumny drewniane wykonujemy z litego drewna bukowego.
Elastyczność
Oferujemy podstawy niestandardowe na specjalne zamówienia. Podstawy lakierujemy metodą proszkową, wg wzornika RAL.
Blaty
Jakość przede wszystkim
Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy do produkcji blatów, m.in. centrum obróbcze CNC, prasę. Używamy materiałów drewnopochodnych i laminatów z wysokiej półki jakościowej. Podążamy za trendami mody meblarskiej.
Jesteśmy godni zaufania
Utrzymujemy w magazynie kolekcję płyt meblowych i laminatów. Dotrzymujemy terminów. Oferujemy blaty niestandardowe na specjale zamówienia.
Zadaj nam pytanie

Jeśli masz pytania związane z naszą ofertą, chętnie na nie odpowiemy.