Mebella

Rodzinna, polska
firma – na rynku
od 1991 roku.

Podstawy ze stali
i żeliwa

Profesjonalizm

Używamy zaawansowanych technologii cięcia laserowego do precyzyjnego przygotowania blach obciążnikowych i pokryw nierdzewnych. Używamy stali nierdzewnych, austenitycznych, chromo – niklowych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Własna produkcja

Posiadamy własne modele odlewnicze, ulokowane w polskich odlewniach, z których odlewane są bazy, kolumny żeliwne i elementy łączące.

Jakość

Kolumny posiadają zabezpieczenia przeciw obracaniu się blatów. Stopek regulacyjno-poziomujących używamy jako standard produkcyjny. W produkcji kolumn wykorzystujemy profile o grubości ścian 2mm, co stanowi o ich podwyższonej wytrzymałości. Kolumny drewniane wykonujemy z litego drewna bukowego.

Elastyczność

Oferujemy podstawy niestandardowe na specjalne zamówienia. Podstawy lakierujemy metodą proszkową, wg wzornika RAL.

o-nas-1
o-nas-2

Blaty

Jakość przede wszystkim

Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy do produkcji blatów, m.in. centrum obróbcze CNC, prasę. Używamy materiałów drewnopochodnych i laminatów z wysokiej półki jakościowej. Podążamy za trendami mody meblarskiej.

Jesteśmy godni zaufania

Utrzymujemy w magazynie kolekcję płyt meblowych i laminatów. Dotrzymujemy terminów. Oferujemy blaty niestandardowe na specjale zamówienia.

o-nas-3
o-nas-4

Zadaj nam pytanie

Jeśli masz pytania związane z naszą ofertą, chętnie na nie odpowiemy.