BOW

projektanta
ewa dulcet

Bow to wypadkowa zabawy formą i funkcją.

Konstrukcja stołu jest wynikiem eksperymentów i zabawy prostą geometrią oraz poszukiwaniem unikatowej odsłony stołu w segmencie HoReCa.

Charakterystyczna podstawa oraz odchylany blat umożliwia bliskie ustawianie stołów obok siebie, ułatwiając ich składowanie. Stabilna konstrukcja i zastosowane materiały sprawiają, że Bow jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą wprowadzić do outdooru nieco oryginalności, nie rezygnując przy tym z praktycznych rozwiązań.

Projektantka produktu, wykładowczyni na School of Form

Ukończyła studia na kierunku Kulturoznawstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia wzornicze na kierunku Domestic Design na School of Form Uniwersytetu SWPS. Od 2017 roku pracując w duecie projektowym z Martyną Świerczyńską, otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Zdobyła nagrodę główną za najlepszy projekt dyplomowy na świecie podczas Global Grad Show w ramach Dubai Design Week, jest finalistką konkursu wzorniczego Make me! organizowanego przez Łódź Design Festiwal oraz konkursu Young Design organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Masz pytania dotyczące naszej oferty?

Wysyłamy na cały świat