Podstawy stołów

Rodziny podstaw stołów Mebella

Pełna oferta podstaw

W tej chwili przeglądasz stylistyczny podział podstaw na rodziny.
Jeśli chcesz obejrzeć wszystkie podstawy zobacz nasz najnowszy katalog.

Bistro

Stół z żeliwną, dekoracyjną podstawą 3 lub 4 -ramienną. Kolumna żeliwna lub z drewna bukowego. Dostępna w dwóch wysokościach. Regulowane nóżki w standardzie. Łączy się z blatami w różnych rozmiarach i wykończeniu. W przypadku podstawy 3- ramiennej, proponujemy zastosowanie blatu okrągłego.

family-bistro

Brass

Stół z płaską podstawą z coverem z prawdziwego mosiądzu, w trzech charakterystycznych wykończeniach. Kolumna mosiężna, stalowa lub drewniana. Całość zabezpieczana bezbarwnym lakierem proszkowym. Nóżki regulowane w standardzie. Łączy się z rożnymi blatami. Najlepiej prezentuje się z blatami kamiennymi lub imitującymi kamień naturalny.

family-brass

ContiNew

Autorski stół z podstawą stalową o wyjątkowym, nieco industrialnym wzornictwie. Wykończenie lakierem proszkowym. Dostępny w trzech wysokościach. Regulowane nóżki w standardzie. Łączy się z blatami w różnych rozmiarach i wykończeniu. Do podstawy 3- ramiennej sugerujemy zastosowanie blatu okrągłego. Dostępny w wersji zewnętrznej.

family-conti

Coral

Stół z żeliwną podstawą krzyżową lub rozłączną. Kolumny stalowe lakierowane, ze stali nierdzewnej polerowanej lub szczotkowanej oraz z drewna. Dostępne w różnych wysokościach. Regulowane nóżki w standardzie. Łączy się z blatami w różnych rozmiarach i wykończeniu. W przypadku podstaw rozłącznych można stosować do dużych rozmiarów blatów, tworząc stoły konferencyjne. Dostępne w wersji zewnętrznej.

family-coral

Flat

Najbardziej popularna podstawa do stołu. Stół z płaską podstawą stalową, lakierowaną proszkowo. Kolumna stalowa, lakierowana lub drewniana, w trzech wysokościach. Podstawa występuje w wielu kształtach: okrągła, kwadratowa, prostokątna w wielu wymiarach. Regulowane nóżki w standardzie. Łączy się z blatami o rożnych kształtach i wzorach. Sugerujemy blat z laminatu kompaktowego. Dostępny w wersji na zewnątrz.

family-flat

Inox

Stół z płaską podstawą stalową. Pokrywa bazy oraz kolumna wykonana ze stali nierdzewnej polerowanej, szczotkowanej lub lakierowanej. Występuje również z kolumną drewnianą. Dostępny w trzech wysokościach i wielu kształtach. Podstawa występuje w wielu kształtach: okrągła, kwadratowa, prostokątna w wielu wymiarach. Regulowane nóżki w standardzie. Łączy się z blatami o różnych rozmiarach i wykończeniu. Dostępny w wersji zewnętrznej.

family-inox

Oval

Stół z podstawą stalową, lakierowaną proszkowo o zaokrąglonym kształcie. Kolumna o małym przekroju, stalowa, lakierowana. Dostępna w trzech wysokościach. Podstawa występuje w wielu kształtach: okrągła, kwadratowa, prostokątna w wielu wymiarach. Regulowane nóżki w standardzie. Łączy się z blatami w różnym wykończeniu. Dostępny w wersji na zewnątrz.

Plus

Stolik o podstawie krzyżowej, lekki w swoim wyglądzie. Lakierowany proszkowo. Dostępny w trzech wysokościach. Produkowany w kilku rozmiarach. Regulowane nóżki w standardzie. Odpowiedni do blatów o różnych wymiarach i wykończeniu. Najlepiej prezentuje się z blatami z laminatu kompaktowego. Dostępny w wersji na zewnątrz.

family-plus

Pyramid

Stół z gładką podstawą z żeliwa i lakierowaną lub satynową kolumną ze stali nierdzewnej lub drewna bukowego. Dostępna w różnych wysokościach. Baza w kształcie koła, kwadratu lub prostokąta. Regulowane nóżki w standardzie. Łączy się z blatami w różnych rozmiarach i wykończeniu. Dostępny w wersji zewnętrznej.

family-pyramid

Step

Stół ze schodkową podstawą z żeliwa. Baza w kształcie kwadratu, koła i prostokąta. Kolumna ze stali lakierowanej, ze stali nierdzewnej polerowanej lub drewna bukowego. Dostępna w różnych wysokościach. Regulowane nóżki w standardzie. Łączy się z blatami w różnych rozmiarach i wykończeniu. Dostępny w wersji zewnętrznej.

family-step

Yeti

Stół z profili stalowych o wzornictwie nawiązującym do lat 60-tych. Lakierowany proszkowo. Występuje w trzech wysokościach. Dostępny w kilku wielkościach. Stosowany do blatów okrągłych, kwadratowych i prostokątnych. Regulowane nóżki w standardzie. Dostępny w wersji na zewnątrz.

Wybór ma znaczenie

Podstawa stołu ma bardzo ważne zadanie. Po pierwsze musi utrzymać blat i wszystko to, co się na nim znajdzie. Tym samym powinna być solidna, bezpieczna dla użytkownika i wyprodukowana z dbałością o szczegóły. Drugim elementem, nie mniej ważnym, jest jej wygląd. Dzięki szerokiemu wyborowi na naszej stronie, z pewnością znajdziesz konkretny model, który spełni Twoje oczekiwania.

Stoły są prawdopodobnie najważniejszym meblem w lokalu gastronomicznym. To dzięki nim goście mogą się zebrać, by wspólnie celebrować, pracować czy odpoczywać. Wiedząc o tym, staramy się, by nasze produkty były funkcjonalne. Dzięki doświadczeniu, potrafimy udzielić wskazówek, która podstawa stołu sprawdzi się w niewielkim lokalu, która będzie najwygodniejsza przy przenoszeniu stołów (co jest istotne, jeśli dany lokal często organizuje bankiety czy większe uroczystości). Naszym zadaniem jest trafić zarówno w Twój gust, jak i Twoich gości.

Dlaczego warto wybrać podstawy do stołów z Mebelli?

Jesteśmy polską, rodzinną firmą. Swój kunszt rozwijamy nieustannie od niemal trzydziestu lat – od 1991 roku. Przez ten czas zdążyliśmy poznać potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, pomagając wybrać najlepsze podstawy do stołów. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, efektywnym metodom pracy i najnowszej technologii, finalny efekt zawsze zadowala zamawiających. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej, ale także indywidualnej obsłudze – koniecznie skontaktuj się z nami.

W naszym katalogu podstaw do stołu znajdziesz wiele modeli, które nawiązują do historii i klasycznego wystroju lokali gastronomicznych. Jednocześnie podążamy za trendami, proponując nowoczesne projekty.

Dzięki  szerokiemu wyborowi, z łatwością dobierzesz takie podstawy, które dopełnią Twoją wizję lokalu. Wykonywane są z różnorodnych materiałów i wykończone w różnym stylu. Podstawy żeliwne do stołów, minimalistyczna czerń, przykuwający oko mosiądz czy połączenie metalu z drewnem to tylko niektóre z naszych propozycji.

Przedstaw nam swoją wizję i wygląd swojego lokalu, a z pewnością pomożemy Ci zamówić podstawy stołów, spełniające Twoje kryteria.

pyramid

Jeśli oczekujesz od podstaw do stołów silnego nawiązania do tradycji i spuścizny najlepszych praktyk wzornictwa, zastanów się nad wyborem jednej z poniższych podstaw do stołu: Step, Pyramid, Plus,
Brass, Flat, Coral, Bistro.

family-klaudiuszhulin

Jeśli Twoje wnętrza są nowoczesne i szukasz produktu, który wpasuje się idealnie, zwróć uwagę na serie: Aquarium, Yeti, By Klaudiusz Hulin, Conti, Inox.

Nie znalazłeś czego szukałeś?

Jeśli nie zainteresował Cię styl żadnej z rodzin, być może odnajdziesz czego szukasz
w pełnym katalogu naszych produktów.