Projektanci

Projektantka przedmiotów codziennego użytku, scenografii, wnętrz, wykładowczyni na School of Form Uniwersytetu SWPS.

Ukończyła studia na kierunku Kulturoznawstwo na Uni-wersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia wzornicze na kierunku Domestic Design na School of Form Uniwersytetu SWPS. Od 2017 roku pracując z Martyną Świerczyńską w duecie projektowym, otrzymała wiele nagród i wyróżnień.

Zdobyła nagrodę główną za najlepszy projekt dyplomowy na świecie podczas Global Grad Show w ramach Du-bai Design Week, jest finalistką konkursu wzorniczego make me! organizowanego przez Łódź Design Festiwal oraz konkursu Young Design organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Od czasu ukończenia studiów pracuje nad rozwojem i wdrożeniem au-torskiej koncepcji biżuterii terapeutycznej miko+.

Bow
Gerro

Absolwent kierunku Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz właściciel Sedno Studio.

Zdobywał doświadczenie w renomowanych pracowniach takich jak Nichetto Studio (Włochy), Claesson Koivisto Rune (Szwecja), Normann Copenhagen (Dania), oraz Zieta Studio (Polska).

Laureat wielu międzynarodowych nagród i konkursów, w tym German Design Awards, Dobry Wzór, Mazda Design Experience, Make me, Sofacompany Design Competition oraz Young Design Competition.

Jego projekty prezentowane były na wielu wystawach, takich jak Milan Design Week, Brussels Furniture Fair, IMM Cologne, Warsaw Home, czy Łódź Design Festival .

Zobacz podstawy Gerro

Wojciech
Błaszczyk