BOW
by Ewa Dulcet

Projekt, który łączy w sobie kreatywność i funkcjonalność.

Unikalny design stołu zaczerpnął inspirację z prostoty i elegancji kokardy, widocznej w kształcie i kolorze funkcjonalnie zaprojektowanych nóg. Kontrastują z jasnym blatem, stylizowanym na białe drewno, tworząc tym samym oryginalną, świeżą i przyciągającą wzrok kompozycję.

To unikalne rozwiązanie projektowe umożliwia bliskie ustawienie stołów obok siebie, oferując nie tylko estetyczną harmonię, ale także funkcjonalność i elastyczność aranżacji. Wytrzymałe i eleganckie, te stoły są doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą wprowadzić do swojej przestrzeni zewnętrznej nieco świeżości i oryginalności, nie rezygnując z praktycznych rozwiązań.

Projektantka przedmiotów codziennego użytku, scenografii, wnętrz, wykładowczyni na School of Form Uniwersytetu SWPS.

Ukończyła studia na kierunku Kulturoznawstwo na Uni-wersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia wzornicze na kierunku Domestic Design na School of Form Uniwersytetu SWPS. Od 2017 roku pracując z Martyną Świerczyńską w duecie projektowym, otrzymała wiele nagród i wyróżnień.

Zdobyła nagrodę główną za najlepszy projekt dyplomowy na świecie podczas Global Grad Show w ramach Du-bai Design Week, jest finalistką konkursu wzorniczego make me! organizowanego przez Łódź Design Festiwal oraz konkursu Young Design organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

Od czasu ukończenia studiów pracuje nad rozwojem i wdrożeniem au-torskiej koncepcji biżuterii terapeutycznej miko+.

Porozmawiajmy o modelu BOW.

We ship all around
the world.